Poczta   |   Wirtualne biuro   |   Speedtest   |   Infolinia: 33 486 18 71

Oferty pracy - MONTER/SERWISANT SIECI, PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

1. MONTER SERWISANT SIECI TELEKOMUNIKACYJNYCH

Miejsce pracy: Zator i okolice

ZADANIA:
Instalacji Internetu u klientów indywidualnych oraz biznesowych.
Budowy sieci telekomunikacyjnych.
Serwis sieci.

WYMAGANIA:
Doświadczenie zawodowe 1-2 lata na podobnym stanowisku.
Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej.
Komunikatywność.
Wysoka kultura osobista
Prawo jazdy kat. B
Znajomość sprzętu komputerowego.
Znajomość działania sieci.
Mile widziane uprawnienia SEP.

OFERUJEMY:
Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe.
Możliwość awansu i rozwoju zawodowego.

Kontakt:
Cv wraz ze zdjęciem prosimy nadsyłać na adres : agnieszka@air-net.com.pl lub osobiście w siedzibie:
Biuro Obsługi Klienta Air-Net ul.Kościuszki 5, 32-640 Zator

2. PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Miejsce pracy: Zator, Małopolska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:
Zdobywanie nowych kluczowych klientów w wyznaczonych sektorach rynku
Budowanie trwałych relacji handlowych i rozwój sprzedaży do istniejących klientów

Wymagania;
Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w obsłudze handlowej klientów z branży B2B
Umiejętność nawiązywania kontaktów handlowych oraz skutecznej autoprezentacji
Umiejętność stosowania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz negocjacji handlowych
Umiejętność efektywnego planowania i organizacji własnego czasu pracy
Samodyscyplina w realizacji powierzonych zadań i determinacja do osiągania celów

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie całkowite
Możliwość rozwoju zawodowego
System szkoleń wspierających rozwój kompetencji i osiąganie celów
Wysoki standard i komfort użytkowania narzędzi pracy