O firmie

O firmie 2018-04-26T08:28:12+02:00

Jesteśmy doświadczoną, prężnie rozwijającą sią firmą na południu Polski, inwestujemy w ludzi młodych, dynamicznych i kreatywnych dzięki czemu firma szybko zyskuje renomę, doświadczenie oraz perspektywy na przyszłość.
Na pierwszym , miejscu stawiamy na jakość a nie na ilość jak robi to konkurencja dlatego standard naszych usług jest tak wysoki.

Zobacz nasze zrealizowane projekty stron internetowych: PORTFOLIO

Jesteśmy ludźmi młodymi dlatego potrafimy sprostać każdym wymaganiom i jesteśmy w stanie zrealizować nowatorskie pomysły naszych Klientów.
Już dziś zapraszamy do współpracy.
Zobacz jak działa niezawodny i sprawdzony Air-Net

Podstawą działalności firmy Air-Net jest świadczenie usług: Światłowodowy Dostęp do Internetu telewizji HD, telefonii stacjonarnej i komórkowej.  Zajmujemy się także projektowaniem, budową sieci światłowodowych, linków radiowych p2p ( radiolonie licencjonowane NEC) i punktów dostępowych(hotspot) dla klientów indywidualnych oraz dla firm.

Ponadto w naszej ofercie można znaleźć:

Szybki serwis komputerowy

Zajmujemy sie naprawą, serwisem komputerów, wymianą podzespołów oraz instalacją systemów operacyjnych, antywirusowych itd.
Masz problem z komputerem – Zadzwoń do nas.

Projektowanie stron internetowych

Od 2001 roku tworzymy strony internetowe dla naszych klientów. Zdobyte w tym czasie doświadczenie pozwala nam na zaoferowanie produktu najwyższej jakości, zgodnego z obowiązującymi trendami. Każdy Klient jest przez nas traktowany indywidualnie, dzięki czemu otrzymuje produkt najwyższej jakości dopracowany zarówno od strony wizualnej, jak i informatycznej. Nasi graficy korzystają w swojej pracy z różnych technologii łącząc elementy statyczne z animacjami, a przygotowywane przez nich projekty graficzne charakteryzuje niepowtarzalny styl i wysoka jakość wykonania.

Systemy zarządzania treścią CMS

Platforma CMS pozwala na zarządzanie zawartością informacyjną serwisów internetowych, bez specjalistycznej wiedzy programistycznej. Zarządzanie systemem CMS jest przyjazne dla użytkownika i zbliżone do obsługi popularnych pakietów biurowych takich jak: MS Office. Platforma CMS przeznaczona jest do pracy na wszystkich serwerach sieci Interface Poland.